Сполучені Штати закликали Росію припинити загострення конфлікту на сході України

Сполучені Штати закликали Росію припинити загострення конфлікту на сході України

     З відкритими звинуваченнями виступив Джон Кірбі, який представляє Державний департамент США.
     Кірбі зазначив, що США надзвичайно занепокоєні різким стрибком ворожих обстрілів, що мають зараз місце на Донбасі. Посилаючись на статистичні дані, Джон Кірбі підкреслив, що кількість вбитих і поранених українських військових за останні два дні найбільша після червня 2015 року.
     На думку представника департаменту США, загострення конфлікту на сході України пов'язане із недотриманням Росією мінських домовленостей. Джон Кірбі закликав Росію задіяти вплив на бойовиків, що дозволить припинити обстріли на лініях зіткнення.
     Увагу світової спільноти привернули бойові події, що відбулись нещодавно на Світлодарській дузі. Під час бою українські військові зазнали значних людських втрат, - п'ятеро військових загинуло, ще шестеро поранено. Згодом, у прес-центрі штабу АТО констатували, що зазнані втрати являються найбільшими на останні півроку.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...