Українцям більше не потрібні візи для подорожі до Коста-Ріки

Українцям більше не потрібні візи для подорожі до Коста-Ріки

     Керівництвом Коста-Ріки, що у Центральній Америці, було скасовано візовий режим для українців. Відтепер, для подорожі, що не перевищуватиме термін у 90 днів, українцям немає потреби попередньо здійснювати оформлення візи.
     Згідно з повідомленням із відомства консульської служби МЗС України, під час мандрівки до Коста-Ріки достатньо пред'явити паспорт та оплатити обов'язковий збір, що складає 29 доларів. Слід зауважити, що строк дії паспорта для виїзду за кордон будь-якого типу на момент виїзду із країни не може бути менше, аніж 90 днів. Контроль сплати обов'язкового збору відбуватиметься під час виїзду із Коста-Ріки. Скасування візового режиму для громадян України чинне починаючи з грудня 2016 року.
     Окрім того, 15 грудня парламентом Європейського Союзу було ухвалено призупинення безвізового режиму між Україною та ЄС. Наразі очікується затвердження даного рішення Радою ЄС, що є завершальним етапом на шляху отримання Україною безвізового режиму. У Міністерстві закордонних справ України повідомляють, що, скоріш за все, остаточне рішення стосовно надання безвізу українцям слід очікувати весною 2017 року.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...