Міністерству фінансів України було перераховано другий транш від Євросоюзу

Міністерству фінансів України було перераховано другий транш від Євросоюзу

     Фінансову допомогу в сумі 55, 125 млн євро було перераховано Україні згідно з Угодою про фінансування від 2014 року.
     Згідно з даним міжнародним договором між Україною та ЄС, другий транш допомоги являється завершальним. У липні 2016 року Україні вже було перераховано допомогу у розмірі 250 млн євро.
     Варто відмітити, що перш ніж надати другий транш фінансової допомоги, спеціальною комісією Європейського Союзу було здійснено перевірку на результативність боротьби із корупцією в Україні, а також на ефективність держуправління.
     В свою чергу, Міністерство фінансів України вже відзвітувало, що отримані від Євросоюзу кошти буде спрямовано до державного бюджету з метою здійснення затверджених видатків. Окрім того, у Мінфіні сподіваються на розгляд надання наступного траншу вже у січні 2017 року. За словами міністра фінансів України Олександра Данилюка, з одержанням наступного траншу Україну наблизило ухвалення бюджету. Міністерство фінансів активно готується до зустрічі директорів МВФ у січні 2017 року.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...