Режим тиші у Сирії зірвався

Режим тиші у Сирії зірвався

     Армія Асада завдала повітряні удари по позиціях повстанців поблизу Дамаска, незважаючи на перемир'я.
     На третій день перемир'я у Сирії відновились повітряні удари президентською авіацією в долині Ваді Барада. Сторона повстанців заявила, що здійснюватиме зустрічні удари, якщо режим тиші й надалі порушуватиметься з боку Уряду. Окрім того, повстанці звернулись із закликом до вищого керівництва Росії посприяти відновленню перемир'я. Слід зауважити, що Росія підтримує позицію президента Сирії Башара Асада, зі сторони якого зараз спостерігається порушення режиму тиші.
     Нагадаємо, в останній дні 2016 року Росії та Туреччині вдалось утворити план дій, спрямований на припинення вогню у Сирії. Після підписання необхідних для перемир'я документів, президент Росії Володимир Путін констатував припинення вогню на території Сирії. Наразі триває підготовка до вирішення сирійського конфлікту шляхом мирних переговорів на яких саме Росія та Туреччина виступатимуть країнами-гарантами. Проте, чи відбудуться переговори, зважаючи на грубі порушення перемир'я, поки невідомо.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...