Віктор Муженко визначив завдання щодо розвитку Збройних Сил України

Віктор Муженко визначив завдання щодо розвитку Збройних Сил України

     Начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко провів робочу нараду за участю керівного складу Збройних Сил, представників кадрових органів та військових навчальних закладів.

     Учасники наради обговорили спроможності військових навчальних закладів різного рівня з підготовки необхідної кількості офіцерів тактичного та оперативно-тактичного рівнів, військових спеціалістів з числа військовослужбовців-контрактників та резервістів.

     Генерал армії України Віктор Муженко поставив завдання щодо посилення координації між військовими навчальними закладами, кадровими органами та командуваннями видів Збройних Сил у формуванні державного замовлення з підготовки фахівців, яких потребують Збройні Сили.

     Також він доручив відповідним органам військового управління провести оцінку поточного стану військових навчальних закладів та за необхідності внести зміни в їх штатний розклад та систему забезпечення для підвищення ефективності навчального процесу.

     Повідомляє Управління зв'язків з громадськістю Збройних Сил України

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...