Чоловік вимагав 50 тисяч гривень від представника товариства за надання експертного висновку на проведення санітарних порубок лісу. Затримали його оперативники Департаменту захисту економіки, Управління захисту економіки в Дніпропетровській області спільно з прокуратурою міста Києва.
     Начальника відділу експертного центру затримали у службовому кабінеті державного підприємства під час одержання ним неправомірної вигоди.
     Експертний висновок, який за неправомірну винагороду мав надати керівник, надає право проводити санітарні та інші порубки дерев у лісосмугах, паркових та лісних зонах та підтверджує відповідність та необхідність зазначених робіт.

     Кошти отримувались у два етапи. Правоохоронці задокументували перший факт вимагання та одержання посадовцем хабара у сумі 5 тисяч гривень. Експерт затриманий «на гарячому» під час отримання другої частини неправомірної вигоди у сумі 45 тисяч гривень.
     За даним фактом прокуратурою міста Києва розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
     Правопорушника затримано та повідомлено йому про підозру. Зловмиснику загрожує до 10-ти років ув'язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком до 3-х років, з конфіскацією майна.
     Тривають слідчі дії для встановлення додаткових фактів отримання неправомірної вигоди.

     Повідомляє Національна поліція України