У прифронтовому Новолуганську відкрився пункт поліції

У прифронтовому Новолуганську відкрився пункт поліції

     У селище, яке донедавна було «сірою зоною», повертаються закон та порядок. Тут постійно працюватимуть поліцейські, які надаватимуть допомогу 3330 місцевим жителям та 700 переселенцям. Загін правоохоронців, який нестиме службу за 500 м від позицій терористів, проінструктував очільник поліції Донеччини В'ячеслав Аброськін.

     З Новолуганського до окупованої Горлівки - 20 км, але території, контрольовані бойовиками, значно ближче, на під'їзді до селища розташований «нульовий блокпост ДНР». Околиці селища понівечені обстрілами, уздовж дороги – дерева, посічені осколками снарядів. За тиждень до Нового року бойовики цілеспрямовано обстріляли місцеве аграрне господарство, яке забезпечує роботою третину населення.

     Однією з проблем «сірої зони» було те, що поліція не мала можливості постійно перебувати у селищі. Сьогодні начальником поліції Донеччини сюди спрямовано загін поліції. До нього входять досвідчені працівники Бахмутського відділу поліції, бійці підрозділів спецпризначення та додані сили. Вони забезпечуватимуть безпеку людей та надаватимуть будь-яку допомогу на місці.

     Пункт поліції розташований у будівлі сільради. Тут є усе необхідне для цілодобової роботи.

     Генерал провів у пункті поліції нараду з командирами підрозділів «Дніпро-1» та «Донбас», які також несуть тут службу, та поставив першочергові завдання бійцям поліцейського загону.

     Повідомляє Національна поліція України

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...