Таку думку висловив депутат ВО "Свободи» Олег Суховський. За його словами, цей розвиток подій залежить від виборів, які мають відбутися цьогоріч у Німеччині та Франції. Не менший влив має інаугурація Дональда Трампа. Саме ці події, певен чиновник, зіграють чи не першу роль у вирішенні конфлікту на Сході України. Опісля них й відбудеться серйозна розмова з Путіним, якого скоріш за все, каже політик, змусять забратися з території українського народу.

     Також пан Суховський зауважив, що в жодному разі не можна приймати закон про Особливий статус Донбасу та відпускати з-під варти й милувати терористів, адже це лише негативно вплине на подальший розвиток подій і відтягне деокупацію Донбасу.

     Нагадаємо, минулого року міністр МВС України Арсен Аваков пророкував звільнення Сходу від окупантів через два роки.

     Наостанок додамо, за коментарями колишнього співробітника проекту USAID, в чию компетенцію входили економічні реформи в країнах колишнього Союзу, Джоша Коена, Захід зацікавлений у відбудові післявоєнного Донбасу. Проте перед Києвом стоїть головне завдання – довести Європі, що країна позбулася корумпованих механізмів і може свідомо та відповідально провести відбудову своїх територій. Для цього Київ має дозволити керувати цим процесом спеціальній незалежній комісії, яка повністю контролюватиме розподіл і відтік коштів.