Україна сподівається на продовження ефективної співпраці з новою Адміністрацією Президента США

Україна сподівається на продовження ефективної співпраці з новою Адміністрацією Президента США

     Президент Петро Порошенко зазначив, що Україна сподівається на продовження ефективної співпраці з новою Адміністрацією Президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа.
     «Ми сподіваємось на продовження ефективної кооперації між Україною та США, підтримку трансатлантичної єдності», - сказав Глава держави, відповідаючи на запитання іноземних ЗМІ щодо очікувань від нової Адміністрації США.
     Президент ще раз наголосив, що незаконною анексією Криму та агресією на Сході України Росія порушила поствоєнну глобальну систему безпеки, яка базувалась на системі Ради безпеки ООН.
     Глава держави підкреслив, що в існуючій ситуації НАТО є єдиним механізмом із підтримання безпеки. «Продуктивна співпраця, включаючи співробітництво в безпековій та оборонній сфері, є надзвичайно важливими для України та глобальної безпеки», - зазначив Петро Порошенко.

     Повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента України

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...