Аваков запевнив, що зміни терміну дії водійських посвідчень не відбудеться

Аваков запевнив, що зміни терміну дії водійських посвідчень не відбудеться

Міністр внутрішніх справ повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook про те, що українцям не доведеться замінювати посвідчення водія кожні 5 років.

Посилаючись на світову практику, Арсен Аваков відкинув можливість затвердження ініціативи Анастасії Дєєвої, яка напередодні виступила із гучною заявою. На думку Дєєвої, встановлення нових норм, зокрема перевірка водіїв кожні 5-15 років, залежно від транспортного засобу, є обов'язковою вимогою Директиви та сприятиме значному зменшенню аварійних ситуацій на дорогах. Разом з тим, планується доповнити посвідчення спеціальним мікрочіпом.

Сьогодні посвідчення водія діє вподовж 30 років з моменту отримання.

В свою чергу, заява Анастасії Дєєвої, щодо зменшення терміну дії водійських прав, сколихнула користувачів соціальних мереж. Новина миттєво поширилась мережею Інтернет, разом із масовим обуренням. Користувачі мереж одноголосно заявляють, що для зменшення аварійних ситуацій на дорогах зовсім не обов'язково змінювати термін дії водійського посвідчення, а достатньо відремонтувати ці дороги.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...