Політв’язня Литвинова відправили відбувати покарання в Магадан

Політв’язня Литвинова відправили відбувати покарання в Магадан

Українця Сергія Литвинова етапували із Ростовської області на північ. Цю інформацію підтвердили у колонії, де український політв'язень відбував покарання раніше.

Литвинова було затримано у серпні 2014 року із звинувачуваннями у декількох жорстоких вбивствах та ґвалтуваннях мешканців Луганської області у складі батальйону «Дніпро». Більше року звинувачуваний перебував у слідчому ізоляторі доки кримінальну справу не закрили через відсутність доказової бази. У вигляді компенсації за незаконне утримування під вартою та безпідставне обвинувачування українець отримав тисячу рублів.

Одразу після закриття кримінальної справи, російські слідчі пред'явили Литвинову нове обвинувачування. Після піврічного утримування під вартою, у квітні 2016 року відбувся вирішальний судовий процес стосовно українця. Тоді Литвинова визнали винним у здійсненні розбою на Луганщині і присудили покарання у вигляді 8,5 років позбавлення волі у колонії суворого режиму.

Варто відмітити, що від початку російської агресії на території України у в'язницях Росії з сфабрикованими справами опинились понад 50 українців. Окрім того, для багатьох політв'язнів було застосовано величезні тюремні терміни.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...