Великобританія заступилася за Україну

Великобританія заступилася за Україну

Міністр іноземних справ Великобританії Борис Джонсон зазначив, що події на Донеччині вкрай напружені та викликають сильне занепокоєння. Він вважає, що найманці повинні повністю припинити обстріли та встановити стабільний «режим тиші», як того вимагають Мінські домовленості. Найбільший акцент він зробив на гуманітарній проблемі в Авдіївці, у якій близько 25 тисяч людей залишилися в холодну пору року без тепла, світла та води.

Пан Джонсон закликав обидві сторони зайнятися відновленням життєвоважливих комунальних послуг, мовляв, вони надважливі для існування людей. Також міністр підкреслив, доки Росія не виконає усі вимоги Мінських домовленостей, доти санкції будуть у силі. Він пообіцяв, що його країна завжди підтримуватиме Україну в її намаганнях зберегти свою територіальну та суверенну цілісність.

У свою чергу українська сторона звернулася за підтримкою до Європейського Союзу, Америки, Канади та Японії. Вітчизняні представники влади просять країни натиснути на Кремль у зв'язку з безперервною ескалацією на сході України.

Парламентарі написали відкритий лист до можновладців світової спільноти з прохання змусити Росію припинити вогонь й дати можливість відновити мереживі водовідведення та електропостачання. У листі чиновники також попросили збільшити кількість міжнародних моніторингових організацій, які б стежили та контролювали ситуацію на сході країни.

Нагадаємо, через посилання обстрілів у Авдіївці була зруйнована важлива інфраструктура міста. Містяни залишилися без світла, тепла та води. Через що виникла загроза гуманітарної катастрофи. Наразі у місті оголошено надзвичайний стан.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...