Доля санкцій проти Росії залежить від офіційного Кремля

Доля санкцій проти Росії залежить від офіційного Кремля

Таку думку висловив віце-президент США Майк Пенс. За його словами, Америці не подобається загострена ситуація на сході України, проте, якщо РФ змінить свою тактику та стане поблажливішою стосовно українського конфлікту, то це лише зіграє країні на руку.

Майк Пенс запевнив, що Штати готові переглянути санкції проти РФ, однак це залежить від російської влади. Поки Америка перебуває в «режимі спостереження». Мовляв, якщо на протязі місяця ситуація не зміниться, то санкції будуть продовжені. Та якщо РФ дослухається до думки Америки, то Дональд Трамп та його адміністрація розглянуть можливості співпраці між країнами.

Пенс переконаний, що як Америка, так і Росія мають спільну ціль – боротьба з тероризмом в обличчі «Ісламської держави». Якщо співпраця стане можливою, то Трамп вивчатиме можливості для відновлення відносин.

Раніше Дональд Трамп заявив, що поважає російського керівника, проте наразі не готовий стверджувати, що вони можуть спрацюватися.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...