Конкурс на посаду очільника Нацполіції підходить до завершення

Конкурс на посаду очільника Нацполіції підходить до завершення

Нового керівника Національної поліції обере Арсен Аваков з-поміж трьох кандидатів відібраних спеціальною консультативною комісією.

У грудні минулого року Арсен Аваков, який обіймає посаду міністра МВС, оголосив про початок відбору кандидатів на посаду очільника Нацполіції на конкурсній основі. Серед основних вимог, таких як вища юридична освіта, досвід роботи на керівній посаді, а також роботі в галузі права, учасники конкурсу обов'язково повинні бути чесними та володіти ідеальною репутацією.

Після довгого та ретельного відбору спеціальною комісією, до якої входять представники громадськості та міжнародні експерти, коло кандидатів звузилось до трьох осіб. Наступним кроком у вирішальному виборі нового керівника Національної поліції буде особиста зустріч кожного кандидата з міністром МВС. Одразу після того, як індивідуальні зустрічі відбудуться і Арсен Аваков обере нового очільника Нацполіції, справу буде передано прем'єр-міністру для затвердження урядом.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...