Міністр соціальної політики України Андрій Рева вважає висловлювання представників ООН стосовно виплат пенсій жителям Донбасу недоречними. За його словами, організація не має жодного права наказувати українській владі у веденні внутрішньої політики на непідконтрольних територіях.

Міністра дивує, чому ООН не так цікавиться кривавими подіями на сході України – чисельними вбивствами військових і пануванню російського агресора на чужій землі, - як соціальними виплатами жителям Донбасу.

Андрій Рева наголошує, що виплати можливі лише за умови виконання Мінських угод. Насамперед країна-агресор має випровадити з України свої терористичні угроповування, припинити стрілянину та відвести зброю, а потім справа дійде і до пенсій.

Нагадаємо, днями від координатора систем ООН в Україні Ніла Вокера прозвучала вимога українській владі продовжити зачислювання пенсій та соцвиплат жителям Донеччини. За словами європейського представника, усі люди повинні продовжувати отримувати свої оплати, незважаючи на місце їхнього перебування. В іншому випадку, коментує пан Вокер, це є порушенням не лише міжнародного права, але й українського законодавства.