Повернути довоєнне обличчя Донеччині допоможе ЄС

Повернути довоєнне обличчя Донеччині допоможе ЄС

Європейський проект з допомоги по відновленню регіональної інфраструктури після військового конфлікту триватиме з 2018 року по 2020, якщо ситуація на сході повністю стабілізується. Саме на цей період Європейський Союз планує почати виділення коштів для України. Таку новину повідомив представник Мальти в Раді ЄС Ян Борг.

Рішення прийняли євродепутати під час дебатів, на яких обговорювали ескалацію у донецькому регіоні. Як відомо, до проекту, окрім реконструкції території, входить підняття економіки регіону, створенню робочих місць і психологічна адаптація населення, яке пережило війну.

Окрім цього, у ЄС зазначили, що санкційна політика стосовно РФ повинна продовжуватися, допоки Кремль у повному обсязі не виконає Мінські угоди. Насамкінець Ян Борг завірив, що українське питання є надважливим серед інших світових питань.

Додамо, що нарешті Європейський Союз дав добро на зупинку безвізового режиму для українців. Тепер схожу процедуру повинні протягом двох тижнів провести країни-члени ЄС.

Нагадаємо, обіцяний безвіз Президент ЄС Жан-Клод гарантував Україні до осені 2017 року. Щодо Грузія, яка разом із Україною розпочала безвізовий процес, то країна зараз уже на крок до звільнення від візових пут.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...