Скоро під українськими кордонами з’являться американські солдати

Скоро під українськими кордонами з’являться американські солдати

Як відомо, іноземних військових, які мають прибути під українські кордони, не менше півсотні. Разом із озброєнням і військовою технікою вони приїдуть до румунського порту, що на Чорному морі. Їхня ціль – посилення безпеки у Східній Європі. Таку інформацію повідомили в американському посольстві.

Також там зазначили, що новоприбулий батальйон розмістить свої сили на військовій базі «Міхаїл Когелнічану», який розташований на східній території Румунії. За словами американського посла Ханса Клема, ці події підтверджують тісну співпрацю між США та Румунією.

Наостанок зазначимо, Президент Штатів Дональд Трамп зробив різку заяву Кремлеві. Він заявив, що чекає найближчим часом розумних вчинків від російської влади. Зокрема, він надіється на негайне виконання Мінських домовленостей і повернення анексованого Криму до складу України. Натомість він пообіцяв у разі виконання РФ обіцянок поліпшити з російською владою відносини.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...