Генпрокуратура України хоче бачити у себе дует кремлівських маріонеток

Генпрокуратура України хоче бачити у себе дует кремлівських маріонеток

Так званий голова ради міністрів Криму Сергій Аксьонов, екс-прокурор кримчан, нині депутат Держдуми РФ Наталя Поклонська мають прибути до Києва 27 лютого 2017 року, аби прийняти участь у слідчих діях щодо анексії півострова. Принаймні Гепрокуратура України на це сподівається згідно повістці, яка опублікована на їхньому офіційному сайті для вищезгаданих осіб.

Окрім Поклонської та Аксьонова під підозру у причетності до незаконної окупації українського півострову підпадає ще низка російських маріонеток: псевдоміністр внутрішніх справ Сергій Абісов, колишній начальник СБУ по півострову Петро Зима, екс-народний мер міста Севастополь Олексій Чалий, колишній очільник міськради Криму Володимир Констянтинів та інші.

В українському відомстві повідомляють, якщо підозрювані проігнорують повістки та без вагомих причин не прибудуть у призначене місце для допитів, вони будуть змушені заплатити штраф у розмірі 1600 гривень. Крім того, така ситуація дозволить розпочати спеціальне заочне розслідування стосовно вищезгаданих осіб.

Нагадаємо, весною 2014 року після втечі колишнього Президента України Віктора Януковича до Ростову-на-Дону, Росія незаконно окупувала український півострів. За словами чисельних свідків серед мирних жителів півострову та журналістів, у Криму розгорнуті масштабні репресії та переслідування щодо кримських татар та українців, які не визнають загарбників. Також додамо, що більшість країн світу по сьогоднішній день засуджують дії РФ щодо анексії Криму.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...