Генпрокуратура України хоче бачити у себе дует кремлівських маріонеток

Генпрокуратура України хоче бачити у себе дует кремлівських маріонеток

Так званий голова ради міністрів Криму Сергій Аксьонов, екс-прокурор кримчан, нині депутат Держдуми РФ Наталя Поклонська мають прибути до Києва 27 лютого 2017 року, аби прийняти участь у слідчих діях щодо анексії півострова. Принаймні Гепрокуратура України на це сподівається згідно повістці, яка опублікована на їхньому офіційному сайті для вищезгаданих осіб.

Окрім Поклонської та Аксьонова під підозру у причетності до незаконної окупації українського півострову підпадає ще низка російських маріонеток: псевдоміністр внутрішніх справ Сергій Абісов, колишній начальник СБУ по півострову Петро Зима, екс-народний мер міста Севастополь Олексій Чалий, колишній очільник міськради Криму Володимир Констянтинів та інші.

В українському відомстві повідомляють, якщо підозрювані проігнорують повістки та без вагомих причин не прибудуть у призначене місце для допитів, вони будуть змушені заплатити штраф у розмірі 1600 гривень. Крім того, така ситуація дозволить розпочати спеціальне заочне розслідування стосовно вищезгаданих осіб.

Нагадаємо, весною 2014 року після втечі колишнього Президента України Віктора Януковича до Ростову-на-Дону, Росія незаконно окупувала український півострів. За словами чисельних свідків серед мирних жителів півострову та журналістів, у Криму розгорнуті масштабні репресії та переслідування щодо кримських татар та українців, які не визнають загарбників. Також додамо, що більшість країн світу по сьогоднішній день засуджують дії РФ щодо анексії Криму.