Дві європейських країни цілком на боці України

Дві європейських країни цілком на боці України

Дві європейських країни цілком на боці України

Кремлівська агресивна політика щодо України налаштувала проти РФ Великобританію та Польщу. Тепер ці обидві країни виявили повну готовність підтримати українську владу у боротьбі з Росією. Таку інформацію озвучив міністр іноземних справ Великобританії Борис Джонсон.

Свої слова стосовно підтримки підтвердили міністри обидвох країн – керівник зовнішньополітичного відомства Польщі Вітольд Ващиковський та його колега у Великобританії Борис Джонсон -, здійснивши офіційний візит до Києва 1 березня 2017 року. В українській столиці вони обговорили з місцевим керівництвом варіанти врегулювання військового конфлікту на Донеччині, порушення прав людей на анексованому півострові, Асоціацію Україна – Європейський Союз і просування реформ.

Нагадаємо, кілька днів потому керівники міністерств іноземних справ Росії та Великобританії – Сергій Лавров і Борис Джонсон – у телефонній розмові обговорили зовнішньополітичні відносини. Представник РФ акцентував, що Великобританія зобов'язана направити свій політичний діалог у лояльне та мирне русло. Мовляв, лише таким чином можна скорегувати відносини між двома країнами.

Він також підкреслив, що Росія перегляне ставлення до Великобританії, якщо та виявить готовність йти назустріч своєму партнерові та побачить прояви лояльної та скорегованої політики у російському напрямку.

У свою чергу МІС Британії заявило, що зробить усе можливе, аби відмовити Президента США не продовжувати співпрацю з РФ у сирійському питанні.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...