Черговий теракт у Франції

Черговий теракт у Франції

Цього разу епіцентром трагедії стала штаб-квартира у МВФ. Французький Президент Франсуа Оланд одразу відреагував на подію та назвав її терактом. Керівник Міжнародного валютного фонду Крістін Лангард погодився з керманичем країни й додав, що трагедія – ні що інше, як насильницький акт.

За даними МВФ, один із співробітників фонду отримав замовний лист від невідомого. Як тільки він його відкрив, пролунав вибух. За інформацією медиків, які надали потерпілому невідкладну допомогу, він отримав незначні травми. Наразі чоловік перебуває у шпиталі.

Франсуа Оланд підкреслив, що в країні й надалі триватиме надзвичайне положення. Він зауважив, що будь-хто може стати наступною жертвою терористів, тож потрібно відслідковувати будь-які спроби нових атак.

Додамо, співробітником, який постраждав внаслідок вибуху був 66-річний чоловік. На місці події продовжують працювати правоохоронці. Поліція встановлює деталі теракту. Офіс МВФ знаходиться у центрі Парижу.

Нагадаємо, днями терорист-смертник вчинив теракт у Дамаску неподалік від будівлі суду. Від вибуху загинуло понад 10 людей. Слідство триває.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...