Верховна Рада прийняла закон щодо енергоефективності бюджетних установ

Верховна Рада прийняла закон щодо енергоефективності бюджетних установ

Верховна Рада України підтримала законопроект, який дозволяє бюджетним установам купувати послуги енергосервісних компаній. Згідно з повідомленням на сайті парламенту, за проект закону N4549 в цілому проголосували 228 народних обранців.

У пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що виконання умов закону дозволить більш ефективно функціонувати процесу закупівлі енергопослуг, а також в цілому дозволяє виконувати зобов'язання України відповідно до Директиви 2012/27 / ЄС.

Автори законопроекту переконані, що співпраця з енергосервісною компанією є одним з найбільш дієвих механізмів залучення коштів в термомодернізацію об'єктів публічної сфери.

Для термомодернізації близько 78 тис. Таких установ, що працюють в Україні, необхідно залучити від $ 4,2 до $ 8,5 млрд, в залежності від досягнутого класу енергоефективності, зазначають чиновники.

Їм також вводиться визначення об'єкта енергосервісу, що дозволяє здійснювати процедуру закупівлі енергосервісу відразу для декількох будівель.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...