Скільки буде коштувати газ для населення за новими тарифами?

Скільки буде коштувати газ для населення за новими тарифами?

Стало відомо, Скільки буде коштувати газ в наступному опалювальному сезоні. Уряд встановив тариф в розмірі 6,9 грн за один кубометр блакитного палива, при цьому було скасовано соціальну ціну в розмірі 3,6 грн куб.м, яка застосовувалася в опалювальний період з розрахунку на 1200 куб. м палива, що використовувалось для опалення житла.
Фактично, для споживачів, які використовують газ для опалення будинків і квартир, вартість газу зросла майже в два рази. Значно зростуть витрати на паливо і в квартирах з газовою плитою і котлом. 
Такі тарифи для багатьох українців стануть непідйомними через низький рівень доходів. Експерти впевнені, що в такій ситуації не допоможуть і субсидії, адже компенсацій не вистачить на всіх, хто потребує допомоги.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...