Відтепер українські пенсіонери не платитимуть податки

Відтепер українські пенсіонери не платитимуть податки

Пенсіонери України відтепер будуть звільнені від сплати податків, про що стало відомо після голосування у Верховній Раді. Тепер оподаткування буде стосуватися лише громадян, чия пенсія перевищує десять прожиткових мінімумів.

Як повідомляють офіційні джерела, 2 червня в українському парламенті відбулося голосування за законопроект, що передбачає внесення до Податкового кодексу певних змін. Зокрема, як і пропонували автори відповідного проекту закону, до Податкового кодексу мають бути внесені зміни, згідно з якими рівень пенсій, що підлягатимуть оподаткуванню, збільшиться з 4350 до більше ніж 10 тисяч гривень. За новим законом, незалежно від того, чи продовжують працювати пенсіонери, якщо вони отримують пенсію меншу ніж 10 прожиткових мінімумів для непрацездатних громадян, пенсійні виплати не підлягатимуть оподаткуванню.

Певні зміни стосуватимуться і громадян, чиї пенсії перевищують установлений розмір. Так, для цієї категорії податок буде збільшений до 18 відсотків від суми перевищення прожиткових мінімумів.

У цьому законопроекті значиться, що прийняття таких змін сприятиме зменшенню надходжень до бюджету на 800 мільйонів протягом року, що триває.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...