Україна збільшила імпорт свинини та експорт м’яса птиці

Україна збільшила імпорт свинини та експорт м’яса птиці

Більше півтора мільйона американських доларів – саме стільки склала загальна сума коштів, отриманих нашою країною за експортовану за кордон свинину. Цікаво, що у порівнянні з минулорічними показниками за аналогічний період, вищезазначена сума була більшою майже у десять разів.

Незважаючи на цей факт, помітно збільшився експорт за кордон м’яса птиці та субпродуктів. Також суттєвого збільшення зазнав й імпорт свинини – майже у два рази.

Варто відзначити, що загальна сума імпортованих продуктів склала більше 11-ти мільйонів доларів. Це на 47% вище у порівнянні з 2015-м роком. Майже на 41% виросла й кількість українських поставок за кордон. Їх сума наразі складає більше 106-ти мільйонів доларів.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...