Українці можуть зазнати додаткового оподаткування

Українці можуть зазнати додаткового оподаткування

Податок на розподілений дохід – саме про можливість введення такого пункту наразі роздумує Міністерство фінансів України, мотивуючи своє рішення майбутнім реформуванням української податкової системи.

З точки зору міністра фінансів Олександра Данилюка, вищезазначене податкове нововведення є суттєвою підтримкою для українського бізнесу, котрий тільки-но почав власне відродження. Податок на розподілений дохід – це не тільки новий підхід в умовах необхідних для економіки України реформ і суттєвий вплив на бізнес, а й збільшення позитивного фіскального ефекту.

Цікаво, що у рамках реформування податкової системи Державна фіскальна служба України нарешті отримала право перевіряти документи сільськогосподарських виробників на предмет порушення режиму повернення податку на додаткову вартість. Таке рішення прийняте через бажання побороти корупцію, широко розвинену серед аграріїв.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...