Зарплати українців невдовзі виростуть

Зарплати українців невдовзі виростуть

Громадяни України скоро зможуть помітити збільшення своїх реальних зарплат. Про таке повідомив Павло Розенко, який займає посаду віце-прем'єр-міністра України. За інформацією, наданою чиновником, вже до закінчення 2016 року зарплати збільшаться на 5 відсотків.

Павло Розенко оголосив про те, що у країні поступово збільшуються реальні зарплати. Так, вже зараз, за даними Кабінету Міністрів, є наявним зростання зарплат на 3,5 відсотка, якщо не враховувати дію інфляції. За словами Розенка, до кінця поточного року Кабмін планує підняти цей показник до 5 відсотків. Чимале покращення чекає і на тих громадян, які отримують мінімальну зарплату — за планом уряду, вона має зрости на 13%.

Крім цього, як повідомив Павло Розенко, деякі зміни відбудуться і у сфері пенсій. Зокрема, з 1 липня діє закон, що диктує збільшення розміру пенсій. Разом з цим за новими законами, кількість категорій громадян, які можуть претендувати на пільгову пенсію, відтепер буде меншою.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...