Скільки коштів потрібно на відновлення інфраструктури Закарпаття?

Скільки коштів потрібно на відновлення інфраструктури Закарпаття?

Влада Закарпаття назвала суму, необхідну для того щоб ліквідувати наслідки зливи у регіоні, яка завдала чималої шкоди наприкінці червня. Геннадій Москаль впевнений, що на це знадобиться не менше 100 мільйонів гривень.

Геннадій Москаль, який очолює Запарпатську обласну адміністрацію, офіційно назвав суму, необхідну для ліквідації наслідків непогоди 21 червня, яка стала причиною руйнування частини інфраструктури і великої кількості дворогосподарств. При цьому найбільшої шкоди завдали селеві потоки, що утворилися через сильну зливу. За словами Москаля, для того щоб ліквідувати завдану погодою шкоду, обласній адміністрації знадобиться 100 мільйонів гривень.

Незважаючи на те, що озвучена Геннадієм Москалем сума підтверджена експертними висновками та необхідними кошторисами, що підкріплено відповідними актами обстеження постраждалих домогосподарств, представники центральної влади вважають, що ця сума є завеликою і вважають за необхідне переглянути її.

Як повідомляють, 21 червня буквально за 2 години на Рахівщині випала місячна норма опадів.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...