У новий стартап українських програмістів інвестували більше півмільйона доларів

У новий стартап українських програмістів інвестували більше півмільйона доларів

«Sixa» - цікавий український стартап, котрий спеціалізується на хмарних обчисленнях – отримав понад 250 тисяч американських доларів додаткових фінансових інвестицій від солідного фонду «TMT Investments». Зазначена вище організація є публічною компанією, чиї акції торгуються на біржі у Лондоні, а серед кола її українських інтересів – такі перспективні компанії як «Depositphotos», «Attendify» та «rollApp».

Варто відзначити, що угода, укладена з «TMT Investments» - не перша для «Sixa», чия штаб-квартира знаходиться у Сполучених Штатах Америки. Створений у 2015-му році, український стартап пройшов успішну акселерацію у Стамбулі, привернувши там більше 130-ти тисяч доларів інвестицій, а після цього бізнес-потенціал «Sixa» оцінили на ще 120 тисяч, зробивши проект зіркою на американському венчурному ринку.

За словами представників «TMT Investments», «Sixa» є володарем відмінного технологічного досвіду. Крім того, український стартап з'явився на ринку віртуальної реальності у дуже слушний час, оскільки цей бізнес-простір неймовірне зросте протягом декількох найближчих років та становитиме надзвичайну інвестиційну привабливість для підприємців.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...