Українські газосховища наповнені майже наполовину

Українські газосховища наповнені майже наполовину

Об'єм газу в українських сховищах поступово збільшується. Про це стало відомо з офіційної інформації, яку надало підприємство «Укртрансгаз». Так, зараз газові сховища держави наповнені на 45 відсотків, що значно більше за попередні місяці.
У підприємстві «Укртрансгаз» повідомили про збільшення запасів газу в українських сховищах. Так, на кінець вересня 2016 року, зокрема станом на 24 вересня, обсяг блакитного палива складає 13,953 мільярда кубометрів. Таким чином, сховища зараз наповнені на 45 відсотків. За повідомленнями відповідних служб, такої кількості газу достатньо для реалізації основних потреб українців у паливі на найближчий час.
Як повідомляють, якщо не рахувати анексованого Криму, на території держави працюють 12 газосховищ, загальна ємність яких – 31 мільярд кубометрів. За прогнозами, найближчим часом газові сховища будуть поповнюватися достатньо для того, щоб держава не відчувала гострої потреби у газі.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...