«Aston Martin» будуватиме елітну нерухомість

«Aston Martin» будуватиме елітну нерухомість

Один дюплекс-пентхаус, 66 поверхів, 390 кондомініумів, сім пентхаусів і численні приватні басейни та тераси – саме таким буде вражаючий елітний житловий хмарочос в американському Майамі, за будування якого візьметься не менш елітна англійська компанія «Aston Martin», чия спеціалізація – створення престижних спортивних автомобілів преміум-класу. Більш докладну інформацію стосовно майбутнього архітектурного шедевру компанія обіцяє надати вже навесні 2017-го, а от відкриття хмарочосу запланували на 2021-й рік.

Наразі відомо, що схожою будівля буде на вітрило, у чому полягає її головна схожість із ще одним культовим хмарочосом – Бурдж-ель-Араб у Дубаї. У дизайні ж та інтер'єрі нерухомості так само, як і в автомобілях від «Aston Martin», використовуватимуться елементи числової послідовності середньовічного європейського математика Фібоначчі.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...