Україна - одна з найдешевших країн

Україна - одна з найдешевших країн

Доходи українців як і раніше низькі, через що країна потрапила в список 50 найбільш дешевих.
Україна потрапила в список найдешевших країн для життя за версією американського порталу GoBankingRates, зайнявши 24 місце рейтингу.
У дослідженні враховувалася кілька факторів: індекс купівельної спроможності, рівень орендних ставок, споживчого кошика і вартість місцевих послуг і сервісів.
Аналітики порівнювали кожен параметр з аналогічним показником в Нью-Йорку. Так, купівельна спроможність українців на 71,9% нижче купівельну здатність жителів Нью-Йорка.
Орендна плата в Україні нижче на 91,1%. Їжа та послуги дешевше на 70%.
"Доходи українців як і раніше низькі, через що країна потрапила в список 50 найбільш дешевих. Жителі столиці, в Києві, змушені витрачати близько 325 доларів на місяць на одну людину, за винятком орендної плати", - йдеться в дослідженні.
Найдешевшими країнами стали Південна Африка та Індія. Польща опинилася на 12-му місці. Росія на 39-му, Білорусь на 50-му.
Відзначимо, в рейтингу кращих країн світу Україна опинилася на 73 місці з 80.
Економіка України увійшла в десятку найнещасніших.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...