Новинка від Mitsubishi незабаром з’явиться на світовому авто ринку

Новинка від Mitsubishi незабаром з’явиться на світовому авто ринку

Рестайлінгова версія гібридного кроссовера Outlander PHEV з’явиться на світовому автомобільному ринку десь приблизно в жовтні місяці цього року, після того як в Франкфурті в вересні відбудеться презентація нової удосконаленої машини марки Mitsubishi. Нова модель спеціально розрахована на користування жителями європейських країн.

Кроссовер Outlander PHEV – це вдосконалена модель, котра відрізняється від інших підсиленою конструкцією кузова, шасі, силового агрегату. Це в свою чергу знизило рівень шуму в салоні, дозволило більш інтенсивно розганяти автівку, покращло та полегшило систему керування, ходовий контроль та екологічні показники.

Зміниться і зовнішній вигляд. Авто отримало хромовану обробку заднього бампера, нові диски для коліс та інші дифузори.

Водіїв, котрі вирішать придбати Outlander PHEV очікує ще декілька приємних сюрпризів, серед яких передова система безпеки.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...