У 2028 році людство може вперше ступити на Марс

У 2028 році людство може вперше ступити на Марс

Не у середині 2030-х років, як раніше прогнозували вчені з НАСА, а вже у 2028-му людство зможе вперше відправитися на величну Червону планету. До того ж, незважаючи на досить вражаючу кількість заходів, що супроводжуватимуть підготовку до висадки людини на Марс, ті 12 років, що залишилися до унікальної події, не виглядають сміливими та амбітними цифрами.

З точки зору НАСА, подібну космічну місію найкраще розпочинати з орбітального обльоту Червоної планети та доставки автоматичним апаратом ґрунтів з Марсу на Землю для наукових досліджень.

Тим часом, вже розпочато розробку спеціального міжпланетного кораблю «Orion», який буде пілотуватися виключно людиною та стане головним людським помічником у виконанні довготривалого космічного польоту на четверту планету Сонячної системи.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...