Новини спорт: Дніпропетровський Дніпро підсилюється двома гравцями

Новини спорт: Дніпропетровський Дніпро підсилюється двома гравцями

Підопічні Мирона Маркевича, першими в новому році розпочали працювати на трансферному ринку, і вже зуміли підписати двох гравців.


Підопічні Мирона Маркевича, першими в новому році розпочали працювати на трансферному ринку, і вже зуміли підписати двох гравців. Цими гравцями стали лівий захисник Ежідіо, який прийшов на заміну Івану Стрінічу, який підписав контракт з італійським “Наполі”. Та українець Роман Безус, який до цього грав за столичний клуб “Динамо”, нажаль так і не зміг закріпитися. Щодо бразильця, то його визнавали два роки поспіль найкращим лівим захисником в чемпіонаті Бразилії, до цього він грав в “Крузейро”.
Новачки команди вже відправилися на перший збір команди, зазначимо, що гравці вже оприділилися з ігровими номерами. Роман Безус гратиме під 19-тим номер, щодо бразильця то він взяв шостий номер.
Головний тренер Дніпра був задоволений цими трансферами, і за значив, що надіється, що це не останні гравці які прийдуть цією зимою в його команду. Зазначимо, що потенційними новачками можуть стати два гравці луцької Волині, найкращий бомбардир Ерік Бікфалві, та інший румун атакуючий півзахисник Матей.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...