В Івано-Франківську пройде перший фестиваль скульптури з пінопласту

В Івано-Франківську пройде перший фестиваль скульптури з пінопласту

13 чиновників у якості членів оргкомітету та п'ятдесят тисяч гривень – саме з цього розпочнеться організація першого міжнародного фестивалю скульптури з пінопласту «Styro», котрий стане частиною масштабного івано-франківського заходу, присвяченого сучасному мистецтву «Portofranko Гоголь fest».

Цікаво, що третина вищезазначеної суми піде на належне технічне забезпечення фестивалю. Ще 25 тисяч – на забезпечення комфортного проживання та харчування учасників фесту. Залишок коштів організатори планують витратити на виготовлення аудіо-ролику та його радіотрансляцію, друк афіш і створення яскравого банеру про проведення фестивалю.

Варто зазначити, що робота скульпторів з пінопластом є надзвичайно важкою. Парадоксально, але цей легкий повітряний матеріал тяжко піддається взаємодії з артистом через свої крихкість та ламкість, роблячи пінопласт майже непридатним для створення скульптур.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...