Період розпаду: вчені виявили цікаві особливості в існуванні комет

Період розпаду: вчені виявили цікаві особливості в існуванні комет

Можливість з'єднуватися в єдине ціле та розпадатися на декілька окремих частин – саме таке цікаве відкриття зробили вчені у контексті діяльності комет, взявши за основу дослідження таємничого небесного тіла Чурюмова-Герасименко, котре й досі приваблює астрономів з усіх куточків світу.

Варто відзначити, що незвичайна форма вищезазначеної комети, з точки зору вчених, являє собою результат злиття двох інших елементів того ж космічного об'єкту. Спираючись на цей висновок, вчені змогли розробити комп'ютерну модель усіх можливих сценаріїв подальшого розвитку комет та дійти вражаючого висновку про те, що небесні тіла мають невичерпну здатність розпадатися та з'єднуватися знову.

Цікаво, що на ці процеси дуже впливають гравітаційні сили таких великих планет як, наприклад, Юпітер, а також наближення комет до Сонця.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...