Українські та польські програмісти створили комп’ютерну гру про постапокаліптичний Крим

Українські та польські програмісти створили комп’ютерну гру про постапокаліптичний Крим

«Krai Mira» - нова рольова комп'ютерна гра, створена українсько-польською студією «TallTech» - вже з'явилася у продажу. Події новинки розгортаються у Криму 2061-го року, котрий став центром глобальної катастрофи і перетворився на світ жахів, епідемій,розпусти і безкарності.

Головний персонаж гри розвивається та взаємодіє як з іншими учасниками «Krai Mira», так і зі штучними персонажами комп'ютерної масовки. Новинка, котра демонструє похмуре майбутнє сьогоднішнього окупованого Росією півострову, не має жодної сюжетної лінії – користувачеві пропонується обирати різноманітні шляхи власного розвитку, серед яких – участь у бійках, боротьба за виживання, захоплюючі квести, мародерство, азартні ігри та багато іншого.

Придбати «Krai Mira» можна в Інтернеті до 18-го липня за 8 американських доларів. Після цієї дати ціна гри зросте до 10-ти доларів.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...