Новини України: Стала відома точна дата виходу нового сезону серіалу «Ігри престолів»

Новини України: Стала відома точна дата виходу нового сезону серіалу «Ігри престолів»

Нові сезони телевізійного серіалу по традиції починаються у квітні.


Нові сезони телевізійного серіалу по традиції починаються у квітні. П’ятий сезон «Ігор престолів» стартує 12 квітня 2015 року на HBO. Таким чином, власники шоу дотримуються традиції, кожного року випускати весною десять нових епізодів фентезі, знятого за романами Дж. Мартіна. У продовженні повернуться такі герої: Кіт Харінгтон, Пітер Дінклейдж, Ліни Хіді, Наталі Дормер та інші дійові особи.
Телеканал HBO оголосив, коли вийде продовження популярного проекту компанії - «Ігри престолів», чиї рейтинги стрімко ростуть з виходом кожного сезону. У п’ятій частині всесвіт розшириться за рахунок королівства Дорна - батьківщини Оберіна Мартелла. Прем’єра трейлера відбудеться у кінотеатрах у форматі IMAX , де покажуть також останні серії попереднього сезону. До цього конвертації в IMAX не було в ніякому серіалі.
П’ятий сезон заснований на події четвертого тому «Бенкет для воронів» і п’ятої частини - «Танець з драконами». Дії цих двох творів розвивається паралельно. Варто відмітити, що шостий том, що має назву «Вітри зими» ще не опублікований, тобто телесеріал дуже швидко наздоганяє першоджерело.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...