NASA дослідить навколоземний астероїд на предмет існування на ньому життя

NASA дослідить навколоземний астероїд на предмет існування на ньому життя

«OSIRIS-REx» - унікальний космічний апарат, розроблений астронавтами NASA, готується до свого запуску на навколоземний астероїд Бенн з метою збору зразків з його поверхні та їх подальшого прискіпливого вивчення на предмет існування на Бенні життя. Допомагатиме космічній розробці у цьому трудомісткому процесі спеціальний інструмент, котрий вимірюватиме рівень відображеного від поверхні астероїда випромінювання та розкладатиме його у спектральній послідовності.

Наукова команда місії, завдяки вимірюванням вищезазначеного інструменту «OSIRIS-REx», зможе скласти докладну карту поверхні Бенна і, таким чином, побачити на астероїді характерні спектральні особливості, котрі мають різноманітні органічні сполуки, у тому числі й вода. До того ж, спектральна карта дозволить визначити оптимальні координати для посадки космічного апарату на досліджуваний астероїд.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...