Створення унікального українського броньовика «Отаман»

Створення унікального українського броньовика «Отаман»

Можливість перевозити десять осіб, 16 тонн власної ваги, одна великокаліберна гармата та міцний броньований корпус. Такими характеристиками наділила свого «Отамана» українська компанія з виробництва спеціальної автомобільної техніки «НВО Практика», зазначивши, що куленепробивна машина розроблялася спеціально для морської піхоти.

Цікаво, що військовий 16-тонний важковаговик здатний долати будь-які водні перешкоди, а його розробка велася «НВО Практика» спільно з керівництвом Збройних Сил України. У компанії зазначають, що «Отаман» є вже завершеним зразком для майбутнього створення цілої лінійки військових броньованих машин з подібними технічними характеристиками.

Важливо додати, що творці вищезазначеного броньованого гіганту називають свій витвір технологічного військового мистецтва «оптимальним поєднанням мобільності, захищеності та вогневої потужності».

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...