Військове оснащення України поповнилося бойовим модулем «Тайпан»

Військове оснащення України поповнилося бойовим модулем «Тайпан»

Майже два кілометри ефективної дальності, безфлютові планетарні редуктори, вентильні двигуни, сучасна електроніка та автоматичне супроводження обраної цілі – лише частина унікальних характеристик нового бойового модулю, котрий отримав загрозливу назву «Тайпан» і був спеціально розроблений для «УкрОборонПрому» інженерами «СпецТехноЕкспорту».

Цікаво, що точність наведення «Тайпаном» на ціль залишається стовідсотковою навіть на граничній швидкості модульного обертання. До того ж, він може утримувати озброєння у необхідному положенні, не залежачи від нахилу бойової машини під час її руху. Сама ж система здатна до швидкого налаштування навіть відповідно лінії горизонту. Також у «Тайпані» встановлено автоматичну видачу команд.

Варто відзначити, що озброєно український бойовий модуль скорострільним двоствольним кулеметом 23-міліметрового калібру. До того ж, «Тайпан» можна обладнати 30-міліметровим гранатометом чи кулеметами калібром 12,7 мм та 7,62 мм.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...