Google тестує новий інтерфейс

Google тестує новий інтерфейс

     Інтернет-гігант Google тестує новий інтерфейс пошукової видачі - нову версію дизайну SERP з переважно картковим оформленням блоків, повідомляє інтернет-видання Cossa.
     Так, серед змін користувачі помітили наступні: іконка пошуку стала білою, пункт меню «Налаштування» переміщений під рядок пошуку, а кнопка «Інструменти пошуку» - в «Інструменти».
     Крім того, в розділі «Новини» блок Top stories виконаний у вигляді карток. Також оновився дизайн блоків з твітами і схожими пошуковими запитами.
     Нагадаємо, на початку вересня Google оголосив про запуск пілотного проекту, суть якого полягає в тому, що найсвіжіші новини, а також спортивні і політичні сенсації читачі можуть побачити в топі пошукової видачі відразу ж після їх публікації видавцем на сайті. Сьогодні Google є однією з найпопулярніших пошукових систем та їх головний офіс є одним з найбажаніших місць роботи IT-спеціалістів зі всього світу.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...