Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Google тестує новий інтерфейс

Google тестує новий інтерфейс
54839 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Інтернет-гігант Google тестує новий інтерфейс пошукової видачі - нову версію дизайну SERP з переважно картковим оформленням блоків, повідомляє інтернет-видання Cossa.
     Так, серед змін користувачі помітили наступні: іконка пошуку стала білою, пункт меню «Налаштування» переміщений під рядок пошуку, а кнопка «Інструменти пошуку» - в «Інструменти».
     Крім того, в розділі «Новини» блок Top stories виконаний у вигляді карток. Також оновився дизайн блоків з твітами і схожими пошуковими запитами.
     Нагадаємо, на початку вересня Google оголосив про запуск пілотного проекту, суть якого полягає в тому, що найсвіжіші новини, а також спортивні і політичні сенсації читачі можуть побачити в топі пошукової видачі відразу ж після їх публікації видавцем на сайті. Сьогодні Google є однією з найпопулярніших пошукових систем та їх головний офіс є одним з найбажаніших місць роботи IT-спеціалістів зі всього світу.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення