Америка оснастить власну зброю штучним інтелектом

Америка оснастить власну зброю штучним інтелектом

Вісімнадцять мільярдів доларів вже виділено з державного бюджету Сполучених Штатів Америки на розробку унікального інноваційного озброєння, чия головна мета – підтримка військової переваги США над Китаєм та Російською Федерацією. Основою вищезазначеної новітньої зброї, за створення якої взявся Пентагон, стане штучний інтелект, перші військові тестові випробування за участі якого вже успішно пройшли в Америці.

У якості майбутньої революційної зброї виступатимуть спеціальні безпілотні апарати, котрі самостійно шукатимуть та розпізнаватимуть ворожу силу, безпілотні роботизовані кораблі, у завдання яких входить знищення підводних човнів ворога, та високошвидкісні повітряні винищувачі.

Варто відзначити, що американські військові вже встигли протестувати кораблі-роботи та оснащені штучним інтелектом вбивчі ракети, котрі самі обирають власну ціль для ураження.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...