Чеські архітектори пропонують зібрати будинок за 1200 доларів

Чеські архітектори пропонують зібрати будинок за 1200 доларів

У той час як будівництво власного дачного будиночку з кожним роком стає все дорожчим, чеські архітектори з фірми «Pin-Up Houses» несподівано запропонували усім бажаючим стати володарями омріяного житла лише за три години та 1200 американських доларів.

І це не жарт, оскільки мова йде про справжній будинок, котрий його господарі зможуть з легкістю зібрати самотужки. Складається вищезазначена будівля з 21-єї фанерної панелі, металевої обшивки даху, статевої дошки та ізоляції. У готовому вигляді такий дачний будиночок займає трохи менше семи квадратних метрів і, що надзвичайно важливо, не потребує жодного фундаменту, окрім спеціальної платформи.

Цікаво, що на сьогоднішній день невеличка будівля представлена виключно у кольорі французького прапору. Проте, таке рішення архітектори пов'язують із зручним розділенням зон дому на кухню (червоний), вітальню (білий) та спальню (синій). Варто відзначити, що відсутність санітарних зручностей є на сьогоднішній день єдиним мінусом домівки-конструктору.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...