«ЗАЗ» планує випустити перший український кросовер

«ЗАЗ» планує випустити перший український кросовер

     Запорізький автомобільний завод, донедавна гігант у своїй індустрії, роздивляється можливість випуску українського кросоверу на базі нового китайського автомобіля Chery Tiggo 3X.
     Конструктивні параметри нового «китайця» дозволяють поставити його у виробництво ЗАЗу. Але при цьому необхідною є модернізація технології вже існуючої лінійки: нові інструменти для деталей кузова, інтер'єру та екстер'єру.
     Мрії заводу розвіяв «УкрАВТО», заявивши, що виробництво нового українського кросоверу на даний момент є лише туманною перспективою автоіндустрії. Це пов'язано із кризою на вітчизняному ринку, який не зможе у найближчий час випустити близько 30 тисяч нових автомобілів.       Саме такий мінімум є необхідним для рентабельного щорічного виробництва машин.
     За 2016 рік весь український авторинок випустив 50 тисяч технічних одиниць, а «ЗАЗ» - лише 75 автівок.
     Звичайно, для запорізького заводу виробництво такої моделі було б проривом, але трапиться це, скоріше за все, ще дуже нескоро.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...