Нова мережа станцій швидкої підзарядки електромобілів

Нова мережа станцій швидкої підзарядки електромобілів

     Декілька найбільших концернів заявили про початок спільного проекту. Він передбачає побудову та розвиток у Європі масштабної мережі станцій швидкої підзарядки гібридних та електричних автомобілів.
     У проекті вже погодились взяти участь BMW Group, Daimler AG, Ford Motor Company, а також Volkswagen із дочірніми Audi й Porsche.
     Головною ціллю є підвищення комфортності поїздок на електричних авто на дальні дистанції без відмінностей від звичайних машин і з двигунами внутрішнього згоряння. Для цього вздовж основних європейських магістралей будуть розгорнуті спеціальні станції надшвидкої підзарядки акумуляторів.
     Почати реалізацію проекту планують у 2017 році. На першому етапі партнери мають наміри розгорнути близька 400 таких станцій. Установки зможуть забезпечувати потужність до 350 кВт, що значно вище в порівнянні з більшістю вже діючих систем. А на 2020 рік передбачається поява декількох тисяч станцій підзарядки.
     Поява подібної інфраструктури повинна значно посилити попит на електромобілі, адже зараз одним із негативів розвитку даного ринку і є саме відсутність мереж швидких та зручних під зарядних станцій.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...