Астрономи відкрили 60 нових планет

Астрономи відкрили 60 нових планет

Міжнародна група астрономів виявила 60 нових планет, що обертаються навколо зірок, близьких до Сонячної системи Землі, включаючи скелясту «супер-Землю».

Експерти також знайшли докази існування ще 54 планет. В результаті загальна кількість потенційно відкритих нових світів досягає 114. Зокрема, одна планета, Gliese 411b, привернула увагу вчених Університету Хартфордшира, які брали участь в дослідженні. Вони стверджують, що гаряча «супер-Земля» має скелясту поверхню і знаходиться в четвертій найближчій до нас зоряній системі, що робить її третьою найближчою до Сонця планетарною системою.

Незважаючи на те, що Gliese 411b позиціонується як «супер-Земля», на її поверхні занадто жарко, щоб там могло існувати життя. Gliese 411b розташована на відстані 8 світлових років від Землі. Результати дослідження були опубліковані в журналі «Astrophysical Journal».

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...