У Києві виступили проти заборони абортів

У Києві виступили проти заборони абортів

Екологи та активісти б'ють на сполох через екологічну проблему: чималі території на Закарпатті потерпають від навали пластикового сміття. Найбільше, за свідченням місцевих жителів та активістів, постраждали від засилля пластику береги озера Синевир.

Активісти та екологи повідомляють про екологічну небезпеку для Закарпаття, яку несуть у собі пластикові пляшки та інше сміття, що збирається у цьому регіоні. Така проблема властива всій території Закарпаття і сусідніх областей, однак найбільше сміття накопичилося на берегах озера Синевир використаних пластикових пляшок та пакетів, які залишають там місцеві жителі і туристи.
Як розповідають екологи, тривалий час цю проблему ігнорували, тож тепер небайдужі громадяни звертаються до місцевих жителів та відповідних державних органів з вимогою очищення проблемної території. Важливим питанням постає також проблема виховання культури місцевого населення, яке звикло залишати сміття поблизу водоймищ.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...