Столичні тролейбуси оснастили безкоштовним інтернетом

Столичні тролейбуси оснастили безкоштовним інтернетом

Пасажири київських тролейбусів відтепер зможуть користуватися безкоштовним доступом до інтернету завдяки появі безкоштовного Wi-Fi у ряді маршрутів громадського транспорту. Стартовий проект з оснащенням тролейбусів безкоштовним інтернетом розпочався з найдовших маршрутів у столиці.

Підприємство «Київпастранс» та Ощадбанк з 10 березня запустили спільний проект, що полягає в оснащенні столичних тролейбусів безкоштовним доступом до інтернету. На кількох маршрутах вже встановили системи Wi-Fi, які дозволять підключатися до всесвітньої мережі пасажирам з будь-якого приладу, що підтримує функцію бездротового інтернету.
Для запуску цього проекту у Київпастрансі обрали найдовші тролейбусні маршрути столиці, що переважно поєднують центр міста з іншими районами, а також пересуваються Подільським, Шевченківським та Святошинським районами. Зокрема, користуватися інтернетом під час поїздки вже можуть пасажири 5,6, 18, 25, 28, 33,35 і 41. Як зазначають у Київпастрансі, встановлення систем Wi-Fiдозволить зробити тривалі поїздки у громадському транспорті більш комфортними і корисними. Тож найближчим часом кількість маршрутів, обладнаних бездротовим інтернетом, має збільшитися.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...