Корея погрожує ядерною війною

Корея погрожує ядерною війною

У КНДР заявили, що не бояться Америку й застерігають її від необдуманих кроків. Постійний представник КНДР при ООН Кім Ін Рен зазначив, що США граються з вогнем, однак і Корея не збирається зволікати. Мовляв, один невірний вчинок такий наприклад, як застосування зброї проти Кореї, і корейський уряд без роздумів розпочне ядерну війну.

За словами Кім Ін Рена, КНДР буде проводити ядерні випробовування, коли їм заманеться, - щотижня, щомісяця й щороку, і нічого їх не зупинить.
Нагадаємо, наразі Китай і США посилено співпрацюють над контролем ситуації, пов’язаною з ядерними розробками та випробовуваннями у Північній Кореї.
16 квітня північнокорейський уряд ініціював черговий запуск ядерних ракет із ціллю продемонструвати Америці, що не цікавляться їхньою думкою. Проте випробовування зазнало невдачі. Про це стало відомо від південнокорейських військовослужбовців. Самі представники КНДР подію не коментували, керманич Америки теж утримався від коментарів цієї ситуації.
Владні представники Південної Кореї підкреслили, що не спустять із рук такі дії сусідів.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...